felicitari d.lui Dorel Fanaru pt rezultatul obtinut la Iasi.

In jos

felicitari d.lui Dorel Fanaru pt rezultatul obtinut la Iasi.

Mesaj Scris de CUNOSCATOR la data de Mier Mai 27, 2009 5:57 am

comentariul meu se adreseaza distinsului domn profesor DOREL FANARU.
Felicitari pt rezultatul obtinut la Iasi!apropo,cat mai e examenul pt trecere?s-a mai scumpit sau e criza si va adaptati?Sau in continuare va orientati dupa aspectul fizic al studentei ce va plaseaza mita?
nu generalizez,nu vorbesc despre ceilalti profesori din cadrul acestei universitati,dar acest domn profesor e un corupt fara scrupule si un afemeiat!eu impreuna cu cateva colege de-ale mele am trecut prin niste momente groaznice pana sa ne facem curaj sa ne prezentam cu spaga in garsoniera d.lui profesor.si nu se punea problema de bani, ci de cealalta varianta si anume,favorurile sexuale.de ce nu am zis nimic la momentul respectiv???pentru ca mi-am dorit sa termin facultatea si sa urmez alte studii postuniversitare.ori, nu am putut risca nici o secunda,desi mi-a trecut prin cap.faptul ca stiu aceasta situatie toti colegii dumnealui ii transforma pe toti in complici...?ramane la latitudinea fiecaruia...Uitasem sa mentionez,in 2002 probabilitatea de promovarea la examenul d.lui Fanaru era sub 15%(ma refer strict la cei ce se ambitionau sa nu se supuna "cererilor" si care isi faceau iluzii ca "daca invata, vor trece fara nici o problema si fara a oferi bani sau....")

CUNOSCATOR

feminin Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Localizare : fost student
Specializarea : litere
Interese : demascare
Data de inscriere : 27/05/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum