Zilele Fp la Iași (12-13 Noiembrie 2009)

In jos

Mesaj Scris de Iarna la data de Lun Noi 09, 2009 2:41 am

Intre 11 si 13 noiembrie revista Foreign Policy Romania le propune iesenilor interesati de politica globala, economie si idei, o interesanta dezbatere publica in Sala de Conferinte a BCU „ Mihai Eminescu” si o lansare in libraria Alexandria (detalii mai jos), la ambele evenimente fiind invitati Liviu Antonesei, Dan Petrescu, Caius Dobrescu si alte personalitati locale, care, alaturi de Ovidiu Nahoi, redactor-sef FP, vor rememora „Ce am făcut în ultimii 20 de ani.1989-2009”.

Cea mai citită revistă de politică internațională vine în orașul tău.

Ovidiu Nahoi, redactor-șef al revistei Foreign Policy România, alături de invitații săi, Liviu Antonesei, Dan Petrescu și Caius Dobrescu, vă propun să vorbim despre „Ce am făcut în ultimii 20 de ani. 1989-2009”. Vă așteptăm:

Joi, 12 noiembrie, ora 18.00, în Sala de Conferințe a Bibliotecii Centrale Universitare „Mihai Eminescu” unde intrarea este liberă

Vineri, 13 noiembrie, de la ora 12.00 - în Librăria Alexandria, pentru discuții marca FP România și autografe

Doar acum aveți posibilitatea de a vă abona, pe loc, la revista Foreign Policy România.

Zilele FP la Iași – Politică globală, economie și idei!

Detalii în cotidianul gratuit „Adevărul de seară”

Iarna
Admin

masculin Numarul mesajelor : 255
Varsta : 31
Localizare : Iasi/Botosani
Joburi/Distractii : politica, muzica
Specializarea : Stiinte Politice
Data de inscriere : 27/02/2008

Vezi profilul utilizatorului http://filosofie.forumandco.com

Sus In jos

Sus